כאבים ביחסי מין

נשים רבות סובלות מכאבים בזמן יחסי מין מסיבות שונות ובתקופות שונות. לצד סיבות פיזיולוגיות הכאב יכול לנבוע גם מסיבות רגשיות, בושה, מתח וחרדה וכתוצאה מזכרונות טראומתיים. הרחם זוכרת הכל, סופגת ואוצרת את מה שליבך לפעמים לא יכול. כמעט כל אשה חוותה פגיעה מינית ברמה כזאת או אחרת, לפעמים מדובר בפגיעה קשה או באונס  אבל לא בהכרח. גם יחסי מין שלא ממש מרצון כי אולי אמרת כן רק כדי לגמור עם זה או כי צריך. הרחם זוכרת. הגוף זוכר.


 העיסוי, בשילוב קרניו סקראל משפר את זרימת הדם ואת ההזנה באזור האגן. הוא מניע את הלימפה שמשחררת את המיותר גם מהמערכת הרגשית. הטיפול מרגיע את מערכת העצבים, משחרר מתח וכיווצים באזור האגן ויכול גם לסייע בהגברת החשק וההנאה. הוא מחזק ומגמיש את רצועות הרחם שכמה מהן מגיעות לאזור הפות, השיפור בזרימת הדם  מסייע לאיזון בלוטות הברטולין שנמצאות בנרתיק ושותפות להפרשת חומרי סיכה. העיסוי  מחזק את העצב הפונדלי שבין השאר קשור לתחושתיות באברי המין. עיסוי הסרעפת מסייע לשחרור רגשות וזכרונות שמוחזקים בסרעפת עצמה ומסייע לשחרור מערכת הנשימה שתומכת ביכולתנו להתחבר לעומק האגן ולרגשות הטמונים בו כמו גם לשפר את ההזנה ואת התחושתיות. 


המגע הנעים התומך והקשוב יכול לסייע לך  להכיר את גופך טוב יותר, להתחבר לליבך ולמרכז העוצמתי שטמון ברחמך, ללמוד מה נעים לך ומה לא ולבחור נכון. המגע נעים, עדין וחיצוני בלבד באזור האגן בבטן ובגב התחתון.